Masér

Kontakt: 0917 335 261

Pracovná doba:
pondelok 10:00 – 12:00 13:00 – 19:00
utorok 9.00 – 12:00 13:00 – 19:00
streda 9.00 – 12:00 13:00 – 19:00
štvrtok 9:00 – 12:00 13:00 – 19:00
piatok 9.00 – 12:00 13:00 – 15:00
Masáže mimo pracovnej doby po dohode za príplatok

Pri masážnych procedúrach podľa zhodnotenia a uváženia maséra využívame: klasickú masáž, mäkké techniky, Theragun (perkusná terapia), kinesiotaping (tejpovanie), bankovanie. Pri masážach sa využívajú oleje a maste vysokej kvality od značky ALPA.

Upozornenie: Na masáž sa nemôže objednať pacient, ktorý má horúčku či infekčné ochorenie, krvácavé ochorenia, pokročilé nádorové ochorenie, porušenie celistvosti a defekty kože v mieste aplikácie.


Odborná masáž chrbta a šije

45 minút

Klasická masáž chrbta a šije prináša hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť svalov. Aktivuje celkový krvný a lymfatický obeh, ktorý následne zlepšuje okysličenie organizmu a odplavenie škodlivých látok z tela. Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly.

Pre túto službu je možné zakúpiť darčekovú poukážku.


Odborná celotelová masáž

65 minút

Klasická celotelová masáž slúži na celkovú regeneráciu. Prináša hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť svalov. Aktivuje celkový krvný a lymfatický obeh, ktorý následne zlepšuje okysličenie organizmu a odplavenie škodlivých látok z tela. Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly.

Pre túto službu je možné zakúpiť darčekovú poukážku.


Reflexná masáž chodidiel

45 minút

Reflexná masáž chodidiel využíva tlak reflexných zón na chodidle. Je známe, že naše chodidlo predstavuje celé ľudské telo. Mnohé body sú umiestnené na oboch chodidlách párovo. Existuje však niekoľko bodov, ktoré sa nachádzajú len na jednom chodidle (body pre srdce, slezinu a žlčník)

Pre túto službu je možné zakúpiť darčekovú poukážku.


REBOX PHYSIO 4 – elektroterapeutický prístroj

cca 10 minút

Reboxová terapia pomáha v liečbe akútnej, subakútnej a chronickej bolesti spôsobenej napríklad úrazom, poranením, zápalom alebo pooperačným stavom. Táto metóda je vysoko efektívna najmä v liečbe akútnej a chronickej bolesti pohybového ústrojenstva. Účinkuje vo všetkých oblastiach muskuloskeletálnych ochorení, predovšetkým v oblasti chrbta, chrbtice, kĺbov, šliach a úponov. Pre viac info klik https://vhrehab.sk/pristrojovaterapia/

  • analgetický účinok – rýchla úľava od bolesti
  • myorelaxačný účinok – uvoľnenie svalového napätia
  • antiedematózny účinok – zmiernenie opuchu

Pre túto službu je možné zakúpiť darčekovú poukážku.


MASÉR :

Štefan Kanich

Absolvent Strednej zdravotníckej školy v Trnave, odbor masér. Po štúdiu doplnil vzdelanie o kinesiologické tejpovanie.

Predošlá prax: vo Fakultnej Nemocnici v Trnave, Poliklinika Družba v Trnave, Detské respiračné sanatórium v Trnave a ďalšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close