SM / SPS Systém

Rehabilitačné cvičenie SM / SPS Systém sa vykonáva v centre VH REHAB Sereď, každý pracovný deň v čase od 7:00 do 21:00.
SM Systém sa realizuje na objednávku na tel. čísle 0905 944 368.

Objednávky sú prijímané telefonicky od pondelka do piatku v čase od 9:00 – 16:00

SM / SPS systém Vás naučí:

  • účinne liečiť poškodené platničky (hernie, protrúzie) a stavce
  • posilňovať brušné a sedacie svaly, zároveň aj svalstvo panvového dna
  • zmenšiť, alebo úplne odstrániť vykrivenie tela spôsobené skoliózou
  • regenerovať poškodené kĺby ako je napr. rameno, koleno alebo klenby nôh
  • správnu chôdzu a držanie tela
  • je vhodné pre všetkých od 5 do 100 rokov

Rehabilitačné cvičenie SM / SPS systém je súbor jednoduchých a účinných cvikov založených na aktivácii svalových špirál, ktoré vyrovnávajú chrbticu do stredovej osi a tým sa uvoľňujú blokády chrbtice, zvyšujú sa medzistavcové platničky a predchádza sa aj zvýšenému opotrebovaniu kĺbov. SM / SPS systém je nevyhnutné sa naučiť pod odborným vedením.
Rehabilitačné cvičenie vytvoril a naďalej už 30 rokov vyvíja český lekár – fyzioterapeut MUDr. Richard Smíšek. Už 25 rokov sa používa v klinickej praxi u pacientov s bolesťami chrbtice, s akútnym vyklenutím disku (platničky) a skoliózou. Využívajú ju aj vrcholoví športovci na zlepšenie výkonu a predchádzanie preťaženiu a degenerácii chrbtice a veľkých kĺbov. 

Možnosti cvičenia SM / SPS systému:

Individuálna hodina 50 min. :

Je najdôležitejšia a najpotrebnejšia časť rehabilitácie. Každý nový klient na začiatku absolvuje niekoľko individuálnych hodín, aby sa naučil základné náležitosti, ako sú napríklad správne dýchanie, držanie tela, chôdza a zapájanie svalov a svalových skupín pri jednotlivých pohyboch počas cvičenia. Keďže táto časť je finančne najnáročnejšia, vytvorili sme pre Vás permanentky s výhodnenými cenami. Hodina je určená pre 1 osobu.

Začiatočníci skupina 50 min. :

Do tejto skupiny zaraďujeme ľudí, ktorí už niekedy cvičili alebo po zvládnutí individuálnej hodiny si vyžadujú zvýšenú pozornosť. Do začiatočníckej skupiny zaraďujeme taktiež kombinovanie začiatočníkov s pokročilými, ktorí sa rozhodli spolu cvičiť. Pozor: cena cvičenia je na 1 osobu. V skupine je limit 3 ľudia.

Pokročilí skupina 50 min. :

Prihlasuje sa formou sms v tvare:

MENO PRIEZVISKODEN KEDY CHCETE PRÍSŤ-SM SKUPINA

SM systém pre pokročilých sme vytvorili pre ľudí, ktorí ovládajú danú metódu a chcú ju aj naďalej cvičiť pod odborným dohľadom. K dispozícii je aj motivačný zvýhodnený permanentkový systém. V skupine je limit 7 ľudí.

Skupinové cvičenie pre pokročilých sa realizuje:

V STREDU – 18:00


TERAPEUTI :

Gabriela Kušnierová

Zodpovedná vedúca – aktívne precvičuje SM / SPS systém už od roku 2013. Počas svojej praxe odinštruovala viac ako 8 tisíc cvičebných hodín. Je evidovaná na oficiálnych stránkach autora metódy SM / SPS – systém, MUDr. Richard Smíšek. Počas celej doby pôsobenia si vzdelanie každoročne dopĺňa novými špecializovanými kurzami SM systému.

„SM systém odporúčam všetkým pacientom, ktorí majú dlhodobé problémy s chrbticou a kĺbami. Je vhodný aj ako prevencia pred poškodením pohybového aparátu u zdravých ľudí.“


Vladimír Hladký, fyzioterapeut
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close