Pohybové cvičenie

Kontakt: 0908490380

Pracovná doba:
Pondelok – piatok 6:30 – 20:00
Mimo pracovnej doby výhradne po dohode.

Vzdelávame sa u tých najlepších, neustále pracujeme na sebe a práve preto sme centrum ktoré doporučuje aj MUDr. Smišek (tvorca SM systému) priamo na svojich stránkach.


Individuálne cvičenie

50 minút

Je najdôležitejšia a najpotrebnejšia časť. Každý nový klient na začiatku absolvuje niekoľko individuálnych hodín, aby sa naučil základné náležitosti, ako sú napríklad správne dýchanie, držanie tela, chôdza a zapájanie svalov a svalových skupín pri jednotlivých pohyboch počas cvičenia. Keďže táto časť je finančne najnáročnejšia, vytvorili sme pre Vás permanentky s výhodnenými cenami. Hodina je určená pre 1 osobu.

Pre túto službu je možné zakúpiť darčekovú poukážku.


Skupinové cvičenie

50 minút

Do tejto skupiny zaraďujeme ľudí, ktorí už niekedy cvičili alebo po zvládnutí individuálnej hodiny si vyžadujú zvýšenú pozornosť. Do začiatočníckej skupiny zaraďujeme taktiež kombinovanie začiatočníkov s pokročilými, ktorí sa rozhodli spolu cvičiť. V skupine je limit 3 ľudia.

Pre túto službu je možné zakúpiť darčekovú poukážku.


REBOX PHYSIO 4 – elektroterapeutický prístroj

cca 10 minút

Reboxová terapia pomáha k tíšeniu akútnej, subakútnej a chronickej bolesti spôsobenej napríklad úrazom, poranením, zápalom alebo pooperačným stavom. Účinkuje vo všetkých oblastiach muskuloskeletálnych ochorení, predovšetkým v oblasti chrbta, chrbtice, kĺbov, šliach a úponov. Pre viac info klik https://vhrehab.sk/pristrojovaterapia/

  • analgetický účinok – rýchla úľava od bolesti
  • myorelaxačný účinok – uvoľnenie svalového napätia
  • antiedematózny účinok – zmiernenie opuchu

Pre túto službu je možné zakúpiť darčekovú poukážku.


TERAPEUTI :

Gabriela Kušnierová – zodpovedná vedúca

Aktívne precvičuje SM systém už od roku 2013. Počas svojej praxe odinštruovala viac ako 10 tisíc cvičebných hodín. Je evidovaná na oficiálnych stránkach autora metódy SM – systém, MUDr. Richard Smíšek. Počas celej doby pôsobenia si vzdelanie každoročne dopĺňa novými špecializovanými školeniami.

Bc. Samuel Kivaroth

Absolvent bakalárskeho štúdia fakulty zdravotníckych vied so sídlom v Piešťanoch s odborom fyzioterapia, balneologia a liečebná rehabilitácia. Počas štúdia dopĺňal vzdelanie o masáže, tejpovanie a správny kineziologický vývoj človeka. Aktívne sa venuje športu a prevencii zraneniam u rekreačných, ako aj u aktívnych športovcov.

Predošlá prax: absolvoval v Národnom ústave reumatických chorôb, SANOM, Univerzitná nemocnica Mickiewiczova v Bratislave, detské rehabilitacne centrum Ceremina.

Nikola Miková

Absolventka Strednej zdravotníckej školy v Trnave v odbore masér. Po ukončení štúdia svoje vzdelanie doplnila absolvovaním školení SM systému či tejpovania, v ktorých stále pokračuje. Od detstva sa venuje športu. Volejbal aktívne.

Predošlá prax: počas štúdia na strednej škole absolvovala prax v zariadeniach, ako napríklad Kúpele Piešťany, Národný ústav reumatických chorôb, Fakultná nemocnica trnava, či Detské sanatórium Trnava.

Katarína Lociová

Absolventka Strednej zdravotníckej školy v Trnave. Certifikovaná trénerka SM systému vzdelávaná v centre AF rehab Bratislava.

Miroslava Repiská, diplomovaný fyzioterapeut

Absolventka Strednej zdravotníckej školy v odbore rehabilitačný pracovník. Ukončené vzdelanie v odbore diplomovaný fyzioterapeut. Venuje sa individuálnej, manuálnej terapií v súvislosti s SM systémom.

Predošlá prax: poliklinika Piešťany – ambulancia, nemocnica Pieštany – traumatologické a neurologické oddelenie, Detské integračné centrum, rehabilitačné oddelenie ŽOS Trnava – vrchná sestra.

„Cvičenie odporúčam všetkým klientom, ktorí majú dlhodobé problémy s chrbticou a kĺbami. Je vhodný aj ako prevencia pred poškodením pohybového aparátu u zdravých ľudí.“


Vladimír Hladký, fyzioterapeut

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close