Fyzioterapeut špecialista

Kontakt: 0908 490 380

Pracovná doba:
pondelok9:50 – 12:0013:40-18:10
utorok8:40 – 12:0013:40-17:40
streda, štvrtok9:50 – 12:0013:40-17:40
piatok8:40 – 12:0013:10-15:20
Sobota výhradne po dohode (rozpis prednostných termínov).

Pri terapiách podľa zhodnotenia a uváženia fyzioterapeuta využívame: Neuro-muskulo-skeletálny koncept diagnostiky a terapie, McKenzie v rámci mechanickej diagnostiky a terapie, mäkké techniky, mobilizáciu kĺbov, PIR (postizometricka relaxácia) na skrátené svalstvo, kinesiotaping (tejpovanie), bankovanie a oleje vysokej kvality od značky ALPA.

+ možnosť príplatkovej inhalačnej liečby kyslíkom v podobe oxygenoterapie nemeckým prístrojom Kröber O2 k akejkoľvek terapii.


Manuálna terapia

45 – 60 minút

Terapia sa využíva pri akútnych bolestiach pohybového aparátu, alebo pri problémoch v kĺboch, šlachách a svaloch. Terapia začína vyšetrením, po ktorom sa ďalej postupuje podľa zistení. Terapia môže zahŕňať aj masáž, alebo prevenciu preťažovaných segmentov.


Konzultácia

Cca 30 minút

Konzultácia môže slúžiť ako kontrola prebiehu liečby pacienta, získanie nových informácií k liečbe a prevencií ochorenia, alebo ako vstupné vyšetrenie.


Kinesiotaping – tejpovanie

Cca 10 – 15 minút

Pozitívne účinky tejpov: podporujú hojenie, zmierňujú opuchy, pri deformácii nôh a prstov (plochá noha, vybočený palec), chránia svaly a kĺby pred úrazmi, zlepšujú pohyblivosť citlivých a boľavých kĺbov, pri zápaloch kĺbov a šliach, na stuhnuté svaly, pri preťažení tela (cvičením)


FYZIOTERAPEUT ŠPECIALISTA :

Mgr. Vladimír Hladký

Absolvent Fakulty zdravotníckych vied, Univerzity Sv. Cyrila a Metoda v Trnave – odbor fyzioterapia, balneológia a liečebná rehabilitácia. Zapísaný v registri Slovenskej komory fyzioterapeutov, ambasádor značky Strong Power. Odborník v NMS diagnostike a v terapii porúch funkcie pohybového aparátu. Inštruktor Vertical Walkingu. Svojej profesii sa venuje od roku 2013, počas ktorej si neustále dopĺňa vzdelanie a zvyšuje kvalifikáciu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close